מספר וירטואלי

מעוניינים לתת ללקוחות טלפון משרדי ולא את הנייד? מעוניינים לנתב את השיחה לפי שעות מסוימות למספרים שונים ? מעוניינים לעקוב אחרי אפיקי פרסום שונים? מספרים וירטואליים הם הפתרון האולטימטיבי

אפשרויות מערכת ומחירים

ניתוב שיחות

1990לחודש
 • לאפשר ללקוחות לבחור באיזה שירות מעוניינים

קבוצות חיוג

990לחודש
 • ניתן לבחור ששיחה תצלצל בו זמנית ביותר ממספר טלפון אחד

סמס

009להודעה
 • 9 אג' לסמס – קבלת סמס לאחר סיום שיחה עם מספר הטלפון של המחייג

שליחת פקסים

490לחודש
 • שליחת פקסים מתוך המערכת וקבלת אישור מסירה

חבילות דקות

1,000 דקות

96

800 דקות

88

600 דקות

78

400 דקות

68

200 דקות

48

ללא חבילה

03

מהו בעצם מספר וירטואלי? זהו מספר שלא מחובר למכשיר ספציפי אלא מנוהל באמצעות האינטרנט וניתן להפנות אותו לכל יעד (או מספר יעדים) שתרצו.

אלו שימושים יש למספרים וירטואליים ?

 • הפרדה בין המספר הפרטי שלך לבין המספר אותו מפרסמים – יש לכם היום עסק ספציפי יש סיכוי שבהמשך זה כבר לא יהיה רלוונטי אבל תמשיכו לקבל שיחות מכל המקומות הנידחים בהם פיזרתם את המספר – במספר וירטואלי זה לא יקרה אפשר לבטל את המספר בכל זמן ולהמשיך הלאה.

 • תוכלו לבחור האם על הצג יופיע מספר הטלפון של המחייג או מספר הטלפון של העסק שלכם אותו פרסמתם כך שתדעו שזאת שיחה עסקית ותענו בהתאם, בסיום השיחה תקבלו סמס עם המספר של המחייג

 • נראות העסק: כשמפרסמים עסק עם מספר נייד מבחינת הלקוח מדובר בעסק קטן של אדם פרטי, כשמפרסמים מספר טלפון נייח – משרדי הרושם שנוצר הוא של עסק מפותח יותר בעל משרד, אף אחד לא אמור לדעת שהשיחה מופנית אליך לנייד ובאיזה מקום אתם נמצאים באותו הזמן.

 • דוחות: במספר וירטואלי כל שיחה נשמרת וניתן לייצא קובץ בכל שלב עם דוח שיחות הכולל פירוט מלא לזמני השיחה וכו'

 • מעקב פרסום: אתם מפרסמים במספר מקומות אם זה באינטרנט או במדיה מודפסת איך תדעו מאיזה פרסום הגיע הלקוח? כאשר לכל פרסום מקצים מספר ספציפי ניתן לעקוב בכל שלב אחרי מספר השיחות והאפקטיביות של הפרסום – אנו ממליצים על כי זה מאוד- ההשקעה בפרסום כל כך גדולה ושיפור המעקב אחרי ההיענות לפרסום היא דרמטית, ביחס לעלות של המספרים הווירטואליים ההשקעה זניחה ממש.

סרטון הסבר

072-258-6469

מעוניינים בפרטים נוספים? פנו אלינו

  הפוסט בבלוג חוקר את הפופולריות הגוברת והאימוץ של מספרים וירטואליים בנוף העסקי העכשווי. הוא מספק מבט מעמיק על הסיבות מאחורי מגמה זו, היתרונות של שימוש במספרים וירטואליים, וההשלכות העתידיות הפוטנציאליות שלהם בעולם העסקים.

  הבנת מספרים וירטואליים: מה הם?

  מספרים וירטואליים הם חידוש טכנולוגי שתפס אחיזה משמעותית בעולם העסקים. מספרים אלו, הידועים גם כמספרי טלפון וירטואליים או מספרים מבוססי ענן, אינם קשורים לקו טלפון או מכשיר פיזי ספציפי. במקום זאת, הם פועלים כולו דרך האינטרנט באמצעות טכנולוגיית Voice over Internet Protocol (VoIP). משמעות הדבר היא שניתן לנתב שיחות למספרים וירטואליים לכל מכשיר עם קישוריות לאינטרנט, כגון טלפונים ניידים, מחשבים או אפילו חומרת VoIP ייעודית.

  יתרון מרכזי אחד של מספרים וירטואליים הוא הגמישות שלהם. עסקים יכולים לבחור מספרים וירטואליים עם אזורי חיוג מאזורים או מדינות שונות, ללא קשר למיקומם הפיזי. זה מאפשר להם לבסס נוכחות מקומית במספר מיקומים ללא צורך במשרדים פיזיים או בקווי טלפון. לדוגמה, חברה שבסיסה בניו יורק יכולה לקבל מספרים וירטואליים עם אזורי חיוג מלונדון, טוקיו או כל עיר אחרת שאליה הם רוצים למקד.

  תכונה חשובה נוספת של מספרים וירטואליים היא היכולת שלהם לייעל תהליכי תקשורת. עם מספרים וירטואליים, ניתן להעביר בקלות שיחות למספר מכשירים בו זמנית, מה שמבטיח ששיחות חשובות לעולם לא תפספסו. בנוסף, מספרים וירטואליים מגיעים לרוב עם תכונות מתקדמות לניהול שיחות כגון ניתוב שיחות, הקלטת שיחות ותמלול דואר קולי לאימייל, מה שמעניק לעסקים שליטה ויעילות רבה יותר בטיפול בתקשורת שלהם.

  יתר על כן, מספרים וירטואליים מציעים פרטיות ואבטחה משופרים. מכיוון שמספרים וירטואליים אינם קשורים למיקום פיזי או למכשיר, עסקים יכולים לשמור על פרטיות מספרי הטלפון האישיים שלהם תוך שמירה על תדמית מקצועית. זה מועיל במיוחד עבור יזמים ועובדים מרוחקים שרוצים להפריד בין חייהם האישיים והמקצועיים.

  איור גרפי המציג מספר וירטואלי בשימוש במכשירים שונים.
  איור גרפי המציג מספר וירטואלי בשימוש במכשירים שונים.

  "מדוע עסקים פונים למספרים וירטואליים?"

  • חיסכון בעלויות:
   אחת הסיבות העיקריות לכך שעסקים פונים למספרים וירטואליים היא הפוטנציאל לחיסכון בעלויות. מערכות טלפון מסורתיות מגיעות לרוב עם דמי התקנה ותחזוקה גבוהים, כמו גם חיובים יקרים עבור שיחות למרחקים ארוכים או בינלאומיים. לעומת זאת, מספרים וירטואליים פועלים דרך האינטרנט, ומבטלים את הצורך בתשתית פיזית ומפחיתים משמעותית את עלויות השיחה. זה מועיל במיוחד לעסקים עם פעילות גלובלית או צוותים מרוחקים, שכן מספרים וירטואליים יכולים להקל על תקשורת חסכונית בין מיקומים שונים.
  • 2. טווח הגעה גלובלי:
   גורם מפתח נוסף המניע את אימוץ המספרים הווירטואליים הוא היכולת לבסס נוכחות גלובלית. עם מספרים וירטואליים, עסקים יכולים להשיג בקלות מספרים מקומיים או חינם במספר מדינות או אזורים. זה נותן להם את ההזדמנות להרחיב את בסיס הלקוחות שלהם ולשרת לקוחות בינלאומיים ללא צורך במשרדים פיזיים או תוכניות שיחות בינלאומיות יקרות. על ידי הצגת מספר מקומי או חינם ללקוחות, עסקים יכולים לבנות אמון ולספק חווית לקוח חלקה, ללא קשר למיקומם בפועל.
  • 3. גמישות וניידות:
   בסביבה העסקית המהירה של היום, גמישות וניידות הן חיוניות. מספרים וירטואליים מאפשרים לעסקים להישאר מחוברים ונגישים מכל מקום ובכל זמן. ניתן להעביר שיחות למספרים וירטואליים לכל מכשיר עם קישוריות לאינטרנט, מה שמאפשר לעובדים לענות לשיחות בטלפונים הניידים, המחשבים הניידים שלהם, או אפילו חומרת VoIP ייעודית. גמישות זו לא רק משפרת את הפרודוקטיביות אלא גם מבטיחה שעסקים לעולם לא יחמיצו שיחות חשובות, גם כאשר העובדים נמצאים בתנועה או עובדים מרחוק.

  ההשפעה של מספרים וירטואליים על פעילות עסקית: האם זה מחליף משחק?

  מספרים וירטואליים אכן הוכיחו את עצמם כמשנה משחק לעסקים בתעשיות שונות. ראשית, מספרים וירטואליים מציעים תכונות משופרות לניהול שיחות שיכולות לשפר משמעותית את שירות הלקוחות. תכונות כמו ניתוב שיחות, העברת שיחות ומערכות מענה קולי אינטראקטיבי (IVR) מאפשרות לעסקים לטפל ביעילות בשיחות נכנסות ולהפנות אותן למחלקה או לעובד הנכון. זה מייעל את חווית הלקוח, מקצר את זמני ההמתנה ומבטיח ששאלות לקוחות יטופלו באופן מיידי.

  יתר על כן, מספרים וירטואליים מספקים תובנות וניתוחים חשובים שיכולים לעזור לעסקים לקבל החלטות מונחות נתונים. תכונות מעקב והקלטת שיחות מאפשרות לעסקים לנטר את נפחי השיחות, לנתח דפוסי שיחות ולזהות אזורים לשיפור. ניתן להשתמש במידע זה כדי לייעל קמפיינים שיווקיים, לשפר תהליכי שירות לקוחות ולשפר את הפעילות העסקית הכוללת.

  בנוסף, מספרים וירטואליים מאפשרים שיתוף פעולה ותקשורת חלקים בין צוותים. הם מאפשרים לעובדים לבצע ולקבל שיחות עסקיות מהמכשירים האישיים שלהם, ומבטלים את הצורך בטלפונים נפרדים לעבודה. זה מקדם זריזות וגמישות בתוך הארגון, ומאפשר לעובדים להישאר מחוברים ופרודוקטיביים, בין אם הם במשרד, בדרכים או עובדים מרחוק.

  יתרה מכך, מספרים וירטואליים מציעים מדרגיות ומדרגיות קלה וניהול קל. עסקים יכולים להוסיף או להסיר מספרים וירטואליים במהירות ובקלות בהתאם לצרכיהם, ללא צורך בתשתית פיזית נוספת. זה מאפשר לעסקים להסתגל לדרישות השוק המשתנות ולהגדיל את הפעילות שלהם ללא כל טרחה.

  צילום של צוות במרכז תפעול עסקי באמצעות מספרים וירטואליים.
  צילום של צוות במרכז תפעול עסקי באמצעות מספרים וירטואליים.

  "מה צופן העתיד למספרים וירטואליים בעסקים?"

  ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתפתח, העתיד של המספרים הווירטואליים בעסק נראה מבטיח. מגמה אחת שצפויה לתפוס תאוצה היא שילוב של מספרים וירטואליים עם בינה מלאכותית (AI) וטכנולוגיית צ'טבוט. שילוב זה יכול לחולל מהפכה באינטראקציות עם לקוחות על ידי מתן תגובות אוטומטיות וחוויות מותאמות אישית. מספרים וירטואליים המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים להתמודד עם פניות שגרתיות, ולשחרר סוכנים אנושיים להתמקד בבעיות מורכבות יותר של לקוחות.

  התפתחות מרגשת נוספת היא השילוב הפוטנציאלי של מספרים וירטואליים עם ערוצי תקשורת אחרים. עסקים מאמצים יותר ויותר אסטרטגיות ריבוי ערוצים כדי לספק חוויה חלקה על פני מספר נקודות מגע. על ידי שילוב מספרים וירטואליים עם פלטפורמות כמו צ'אט חי, מדיה חברתית ודוא"ל, עסקים יכולים להציע ללקוחות מבחר של ערוצי תקשורת תוך הבטחת חוויה עקבית ויעילה.

  בנוסף, מספרים וירטואליים עשויים להפוך למגוון יותר וניתנים להתאמה אישית. לעסקים תהיה את היכולת להתאים אישית ברכות, תפריטי IVR ואפשרויות ניתוב שיחות כדי להתיישר עם תדמית המותג והדרישות הספציפיות שלהם. התאמה אישית זו תשפר עוד יותר את חווית הלקוח ותאפשר לעסקים לבדל את עצמם בשוק תחרותי.

  יתרה מכך, ככל שהקישוריות הגלובלית ממשיכה להשתפר, מספרים וירטואליים ישחקו תפקיד חיוני בהרחבת טווח הגעה של עסקים. עם מספרים וירטואליים, עסקים יכולים לבסס נוכחות מקומית במספר מדינות ללא צורך במשרדים פיזיים או תשתית נוספת. זה לא רק מאפשר חיסכון בעלויות אלא גם מאפשר לעסקים להיכנס לשווקים חדשים ולהתחבר ללקוחות ברחבי העולם.

  העלייה במספרים הוירטואליים חוללה מהפכה באופן שבו עסקים פועלים, תוך שיפור הגמישות, הנגישות והעלות-תועלת. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתפתח, מספרים וירטואליים עשויים להיות משולבים וחיוניים יותר בעולם העסקים. לכן עסקים צריכים לשקול את הכלי הזה כנכס אסטרטגי כדי להשיג יתרון תחרותי ולהתאים את עצמם לעידן הדיגיטלי.